Home » Kinderkamer » Papieren opbergzakken van Tellkiddo
Sommige meest simpele producten kunnen super succesvol worden. De papieren opbergzakken van Tellkiddo zijn daar het perfecte voorbeeld van. Niet alleen grote woonbladen hebben erover geschreven, ook de leukste en meest gevolgde interieurblogs zijn er dol op!
Het Zweedse Tellkiddo is gestart door Maria, en zijn gespecialiseerd in één ding, namelijk het maken van papieren opbergzakken met simpele, maar erg leuke illustraties. Handig voor gewoon de woonkamer of slaapkamer, maar vooral erg leuk voor de kinderkamer.
De papieren opbergzakken kan je voor van alles en nog wat gebruiken. In de kinderkamer is speelgoed natuurlijk het meest voor de hand liggend. Maar je zou het bijvoorbeeld ook als wasmand kunnen gebruiken of om rollen papier of posters op te bergen.
Onze favorieten Tellkiddo opberzakken zijn de ijsbeer, poes en de opbergzak met de batman illustratie. Zo simpel en tóch zo leuk!
No Comments